Jen tak

Vtipy

                     

Manželé se milují. Když jsou v nejlepším, ona na něj roztouženě zavolá:  Udělej mi dítě!  Manžel z ní sleze a udělá: Paci, paci, pacičky…

Do you speak English?  Co?  Do you speak English?  Co?  Mluvíte anglicky?  Yes, yes."

Promlouvá otec do duše synovi: A až budeš na té vojně, né aby ses zaplet s nějakou ženskou. Víš, jaké tam jsou. Nakazí tebe, ty nakazíš svou holku, ta zase mě, já tvou matku a víš, jaká tvoje matka je - ta nakazí celou vesnici…"

Stvoří Pán Bůh ženu a pozve si odborníky, aby mu ji zhodnotili. Architekt říká: Ty balkony brzy spadnou. Hygienik říká: Ten zábavný park je moc blízko záchodů. Zámečník praví: Ten zámek je na houby, tam se dostane každý klíč. Jen truhlář chodí okolo a pochvaluje si: Ale hoblovat se to dá z obou stran!

Lord dopije whisky a vyhodí prázdnou láhev z okna. Ozve se rána a venku někdo zařve bolestí. Lord se překvapeně zeptá svého sluhy: Jean? V té láhvi byli lidé?"

Blondýnka volá příteli mobilem a ozve se jí ženský hlas: Účastník  momentálně není dostupný, zavolejte prosím později. A tobě je dostupný, ty mizerná štětko?

Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: Přines mi šampon! Vždyť jich máš v koupelně spoustu.  Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!

Mami, koupíš mi zmrzlinu?  Jen proto, že spim s tvým otcem,  zlato, mi ještě nemusíš říkat mami. A jak ti mám teda říkat? Normálně ... říkej mi Petře!

Co řekl slon nahému muži? Je to roztomilé, ale můžeš s tím jíst buráky?!...

 Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film. Ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem a začala příšerně plakat! Tu šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je. Vysvětlila mu co se stalo a ten muž navrhl, že by ji mohl schovat ve svých kalhotách, když mu želva koupí vstupenku! V kině že prý pak rozepne zip u kalhot a ona se bude moct podívat na ten erotický film. Jak řekl, tak udělali! V kině seděl vedle těch dvou mladý pár. Dívka se pořád dívala na toho mladého muže,načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje! Ona odpověděla: "Podívej, má HO venku!!" Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, já HO mám venku taky!" Ona: "Ano, já vím! Ale ten tvůj nežere popcorn!"