Jen tak

Vtipy

                                                       

 

Jdou tri želvičky po poušti a mají hroznou žízeň. Po roce cesty najdou kelímek. "Holky, nemá cenu ho brát, stejně nemáme co pít." Po dalších třech letech cesty konečně dojdou k oáze, kde je krásné jezírko. "Holky, teď by se nám hodil ten kelímek. Budeme losovat, která pro něj dojde." A tak losují. Ta, která prohrála říká: "Tak já pro něj dojdu, ale slibte mi, že se nenapijete dřív než přijdu!" "Slibujeme," řeknou želvičky. Po šesti letech se želvička stále nevrací. "Kde je tak dlouho? Už by tady měla být zpátky. Ještě počkáme." Po dalším půl roce: "Kašlem na to, napijeme se." Když tak ty dvě pijou z jezírka, vykoukne z křoví ta třetí a říká: "Jestli si nevěříme, tak já nikam nejdu."

Žena přijde ke gynekologovi. Na jeho dotaz s čím přichází, mu odpovídá: "Víte, pane doktore, já se opalovala jen tak a vlítla mi tam včela".   "Mohu použít dva způsoby: přírodní a umělý", říká doktor. "A co je to ten přírodní?" "Natáhnu si kondom, potřu žalud medem, zasunu, včelka se chytne na med a já ji vytáhnu. Paní souhlasí a když doktor zasune, začne jezdit jako fretka. "Ale, pane doktore, to jsme si nedomluvili!!" "Změnil jsem rozhodnutí! Já tu bestii utluču!"

Muž přijde dřív domů z práce. Zastihne ženu, jak na kolenou šnůruje podlahu. Přitočí se k ní zezadu a... ˝Copak dnes tak pozdě, pane listonoši?˝

Právník zaparkoval nový mercedes, když v tom okolo projede kamion a utrhne mu dveře. Právník křičí na řidiče: "Ty svině, zničil jsi mi nové auto!". Řidič mu odpoví: "Vy právnící jste takový materialisti! Ani jste si nevšiml, že nemáte levou ruku!". Právník: "Kurva a kde mám Rolexky!?!?"

Jaký je rozdíl mezi frajerem a superfrajerem? Frajer si nechá vykouřit ptáka a potom se ptá: "Tak co, jakej jsem byl?" Superfrajer si nechá kouřit a když se mu nepostaví, tak řekne: "Poslouchej, kočičko, tohle se ti stává často?"