Jen tak

Vtipy

          

 

Probíhá milování v poloze 69 a v nejlepším ho ona vyplivne z úst a  povídá:  Karle, tak si představ, že při tom zemětřesení v Pakistánu  zahynulo přes 70 000 lidí.  Karel se na ni vytřeštěně podívá a odpoví:  Maruš,prosím Tě, co má  zemětřesení společného s kouřením mého péra?  A Maruš:  Ále, tady ti  visí u prdele kus novin, tak si čtu zprávy.

Přijdou dva manželské páry do kasina trochu se rozšoupnout. ženský se  domluví, že si společně vsadí na ruletu, ale přemýšlejí, na jaké číslo.  Až jedna povídá: Kolikátky máš prsa? Dvojky. Já trojky.To je  dohromady pět, takže vsadíme na pětku.  Vsadí na pětku a skutečně  vyhrají.   Chlapi si říkají, že je to dobrá metoda. Ale na jaké číslo budeme  sázet my?  Kolikrát po sobě se ti postaví?  Třikrát. Mně čtyřikrát.   To je dohromady sedum,  takže vsadíme na sedmičku.  Ruleta se roztočí, kulička běhá jak šílená a  zastaví se na dvojce. No vidíš, vole. Kdyby jsme nekecali, mohli jsme  bejt v balíku!

Volám kontrolní věž, tady Boeing 747 na trase Boston - New York,  selhaly  motory, co máme proboha dělat, opakuji selhaly všechny motory u  Boeingu747 na trase Boston - New York, odpovězte!!! Tady kontrolní  věž, nekřičte, uklidněte se ,už si vás škrtám..

Mladík jede v kupé s neznámou slečnou. Když ho dlouhé ticho přestane  bavit, osloví ji:  Proč pořád mlčíte, slečno?  Mlčím, protože chci,  odsekne slečna.   Mladík vyskočí a spráskne ruce: Tak vona chce - a mlčí!