Jen tak

Vtipy

                   

Zastaví policista řidiče a ptá se ho.   Pane řidiči, jestli  pak  víte, že Vám nesvítí heligon.  Snad halogen, odvětí řidič.  A policajt na to.  Jo tak pán je ještě suterén.

 Milenci v noci po milování.    Ona:  Máš mě rád?   On:  Ano mám. Ona:  Uděláš něco pro mě?   On: Všechno na světě.   Ona: Tak  mě zítra nevyvolávej z vlastivědy.

 

Přijdou tři policajti do hudebních potřeb . Tak chtěli  by jsme  tamhle tu flétnu,  ten saxofon a tamtu harmoniku ...  Prodavač se zamyslí a říká.   No, tu žárovku vám můžu  sundat,  ten  hasící  přístroj taky, ale co bude s tím radiátorem?

Starej děda hledící z balkonu.  Ty studenti sou dneska tak chudý,  kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ješte se tomu smějou...

Zhasni tu svíčku!  To je žárovka!  To nevadí, Karle.  Ale já jsem Petr!  Je to možný?  Přišel ses milovat nebo se hádat?

Novomanželé se hned po svatbě pohádají a vůbec spolu nemluví.  když jde o nějakou důležitou zprávu, napíšou si ji na kus papíru.  Jednoho dne manžel napíše manželce zprávu.  Zítra jedu na služební cestu, vzbuď mne v 6.00.  Manželka jen přikývne.  Manžel se ráno vzdudí v 10.00 a  na nočním stolku najde papírek.  Vstávej, je 6.00!

Povídají si dva informatici.  Představ si, včera jsem se seznámil s nádhernou blondýnou...   No nekecej...  Pozval jsem ji k sobě, trochu jsme pili, objal jsem ji...  A co dál?!  Najednou mi říká.   Svlíkni mě!  Téééda...  Svlíknul jsem ji teda sukni, kalhotky, pak jsem ji posadil na stůl vedle notebooku... Nekecej, ty sis koupil notebook?! Co má za procesor....? 

Potkají se dvě matfyzačky a jedna se svěřuje s hrozným zážitkem.   Představ si, co se mi stalo. Jdu kolem Vltavy a najednou proti mně úchylák. Tak jsem na nic nečekala a začala jsem co nejrychleji utíkat.  A ta druhá se dychtivě ptá.   A co, dohonilas ho?

Demonstrují cigáni před Okresním úřadem.  My chceme práci, my  chceme práci......!  Najednou vyjde ze dveří chlápek, kývne na jednoho z nich a říká.   No vy, pojďte, já vám dám práci.  Cigán vyvalí oči a povídá.   A proč zrovna já!? 

Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele.   Podle jakých  kritérií se rozhoduje, zda někdo bude zavřen nebo ne?  Ředitel.   No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi  lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnil.  Návštěvník povídá.   Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl,  aby to šlo rychleji, že?  Ředitel.  Ne, normální člověk vytáhne špunt... Chcete pokoj s  balkonem nebo bez?