Jen tak

Vtipy

                     

Jde zajíc lesem a křičí: Přefikl jsem lvici! Potká vlka a vlk na to.  Hele, zajíci, zmlkni. Chceš, aby to uslyšel lev? A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří! Zajíc běží dál a křičí: Přefikl jsem lvici!  Přefikl jsem lvici!  Potká medvěda a medvěd.  Zajíci, zavři klapačku. Lev to uslyší, nasere se a problémy budeme mít všichni!  A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!  A zajíc jakoby nic.  Přefikl jsem lvici!  Přefikl jsem lvici!  Přefikl jsem lvici!!  Náhle se objevil lev.  Rozzuřený na nejvyšší míru honí zajíce.  Honí ho a zajíc náhle skočil do starého vykotlaného kmene.  Lev za nim, ale nějak se tam zasekl.  Zajíc obchází lva, blíží se k němu odzadu, rozhlíží se kolem, rozepíná poklopec a říká.   No, tak tohle už mi opravdu nikdo neuvěří...

Šoféruješ auto a udržuješ konstantní rychlost.  Po tvé pravé straně je sráz, na levo od tebe je obrovské hasičské auto a udržuje  stejnourychlost jako ty.  Před tebou cválá kůň, který je evidentně větší než tvoje auto, s kovbojem na  zádech, a tak ho nemůžeš předjet.  Za tebou tě pronásleduje vrtulník letící na úrovni terénu.  Kůň a vrtulník mají přesně tvoji rychlost.  Co uděláš, aby ses bezpečně dostal z téhle situace??  Dobře si to rozmysli!!!!!!!  Sesedneš kurva z kolotoče a půjdeš dělat něco užitečnějšího!!!!!!!!!

Romantický večer… Probíhá milostný akt. Lord souloží, komorník drží svíčku.  Lord se ptá.  Lady, už jste?   No, my Sir.  Po chvíli pokračování…  Lady, jste už?   No, my Sir.  Lord, celý zpocený se otočí na komorníka.   Jean, teď budeš souložit ty a já budu držet svíčku.  Po chvíli se lady začne zmítat ve slastný křeči.   Lady, už máte orgasmus?   Oh yes, my Sir.   Vidíš Jean, ty blbečku, takhle se drží svíčka!

Potká paní na ulici plačícího chlapečka.  Co se ti stalo?  Ptá se ho. Já jsem se ztratíííl!   No to nic, chláholí ho.  A svoji adresu znáš?  Znám.  Franta zavináč volný tečka cezet.

Lord Clifton a lord Halifax se hádají, jestli je sex rozkoš nebo dřina. Nakonec zavolá lord Clifton svýho sluhu a ptá se.  Jean, odpovězte pravdivě. Čím je pro vás soulož.  Rozkoší nebo dřinou?   Vaše lordstvo, s vaší paní dřina a s vaší dcerou rozkoš.

Na pláži pobíhají nahaté děti, a Mařenka se ptá maminky.   Mami, co to má Pepíček mezi nohama?   To má takovou píšťalku, víš?  Odpoví maminka.  Mařenka přikývne jako že rozumí, odběhne, ale za chvíli se s pláčem vrátí zpět.   Mamííí… ona mu nepíská!!!

Co je pro blondýnku bezpečný sex? Když zamkne dveře od auta.

Sedí chlapeček u žumpy a usedavě pláče. Jde okolo policista a ptá se.  Pročpak pláčeš?  Copak se ti stalo? Chlapeček odpoví.  Spadla mi do žumpy matka!!!  Tak se ten hodný policista vysvleče, skočí do žumpy, hrabe se v ní, plave sem a plave tam, a pak volá, že nemůže nic najít!  Chlapeček na to.  Tak to je mi pak ten šroubek na hovnóóó....

 Baví se ženy o polohách při milování a paní Kalianková uvádí, že se doma milují v poloze Gabčíkovo - Nagymaros. A to je jak?  -  No, Pepa mně rozdělá a nedokončí!"