Jen tak

I tohle je Amerika

Původně jsem tento článek chtěla vložit do kuriozit, ale nakonec jsem se rozhodla založit novou rubriku. Název nejspíš není trefný, ale nic jineho mě nenapadlo.

O čem tahle rubrika vlastně je? Jde o stížnost a reakci na ni. Dovolila jsem si totiž nic zlého netušíc poukázat na prošlé zboží. Ovšem co se potom rozpoutalo za diskuzi je pro někoho udivující, pro druhého směšne a pro dalšího trapné. To ať posoudí každý sám. V kažém případě je to o tom, jací my češi vlastně opravdu jsme. Následující kometáře jsou vyňaty z webové stránky, která je určena pro čechy žijící v USA a především pro čechy žijící v Atlaně.

31.12.2007 13:28:07 - Chmalka: Sranda je, ze ta, ktera tam krici nejvic jak me zna, me vlasne nezna vubec. Alespon ja znam Terezu jen jednu a ta je v Cechach. Nehlede na to, ze kdyby me opravdu znala, tak by vedela, ze jsem v obchode nepodnikala ze? Ale jak se rika, nejhorsi je srazka s blbcem.


30.12.2007 13:14:16 - Chmalka: Napsal jsi to moc hezky. Taky o nekterych lidech nemam valne mineni, ale co nadelas, lepsi uz to asi nebude. smiley
29.12.2007 21:55:53 - ŠedáEminence: Ale gábi, že si s tou bandou trubiček děláš vůbec hlavu, vyser se na ně a nediskutuj s nima, každý hovno do kterýho budeš štourat bude smrdět víc a víc, navíc poločas rozpadu je celkem dlouhý :-D